Drugi etap inwestycji Vis à vis Wola już w sprzedaży

Grupa Kapitałowa PHN rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu osiedla Vis à vis Wola położonego na warszawskiej Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia 83. W tym etapie inwestycji powstaną 253 mieszkania, które zostaną oddane do użytkowania w drugim półroczu 2020 r.

W drugim etapie inwestycji Vis à vis Wola powstaną 253 mieszkania w trzech budynkach: 5, 6 i 8 piętrowym oraz 7 lokali usługowych.  W ofercie znajdują się funkcjonalne lokale o zróżnicowanej powierzchni, od kawalerek po przestronne czteropokojowe mieszkania. Powierzchnia lokali wyniesie od 26,0 mkw. do 109,6 mkw.  

Inwestycja jest realizowana w trzech etapach, z których każdy stanowi integralną całość. W ramach pierwszego i drugiego etapu powstają budynki mieszkaniowe z lokalami handlowymi i usługowymi na parterze. Pierwszy etap inwestycji jest obecnie w budowie. Oddanie do użytkowania 213 mieszkań z tego etapu zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 r. Generalnym wykonawcą obydwu etapów mieszkaniowych jest firma Mostostal Warszawa S.A. Trzecim etapem będzie nowoczesny budynek biurowy, położony bezpośrednio przy al. Prymasa Tysiąclecia 83, który dostarczy na warszawski rynek ponad 15 tys. mkw. powierzchni najmu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.