Jakub Szymanowski wzmacnia szeregi Knight Frank

Jakub Szymanowski, Starszy Konsultant w Dziale Gruntów Inwestycyjnych Knight Frank

Dynamicznie rozwijający się powstały w ubiegłym roku Dział Gruntów Inwestycyjnych Knight Frank zyskał nowego eksperta. Jakub Szymanowski dołączył do zespołu, obejmując stanowisko Starszego Konsultanta. Do jego zadań należeć będzie doradztwo inwestorom w obszarze sprzedaży i zakupów gruntów inwestycyjnych.

Grunty inwestycyjne w Polsce stanowią wciąż atrakcyjny rodzaj inwestycji. Odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie ze strony inwestorów. Stąd mamy potrzebę stworzenia doskonałego zespołu składającego się z najlepszych na rynku specjalistów, który spełni wymagania naszych klientów. Miło nam powitać w naszym gronie kolejnego eksperta z bogatym doświadczeniem w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości”– mówi Piotr Litwin, Associate Director w Dziale Gruntów Inwestycyjnych Knight Frank.

Cieszę się, że dołączyłem do firmy z międzynarodowym doświadczeniem oraz z ugruntowaną pozycją w branży nieruchomości komercyjnych. To dla mnie zarówno ogromna odpowiedzialność, jak i nowe wyzwanie zawodowe. Mam nadzieje, że moja znajomość rynku, proaktywne podejście oraz sieć kontaktów wniesie cenny wkład do zespołu Knight Frank – dodaje Jakub Szymanowski, Starszy Konsultant w Dziale Gruntów Inwestycyjnych Knight Frank.

Jakub Szymanowski jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych ds. nieruchomości. Na swoim koncie posiada już wiele sukcesów, w tym znaczące transakcje na rynku lokalnym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.