Nowy najemca w warszawskim Centrum Promenada

Warszawaska Promenada

Salon francuskiej marki Camaieu o powierzchni ponad 240 mkw otwarto w piątek, 19. listopada, w warszawskiej Promenadzie.

ECC Property Management, firma zarządzająca centrum, prowadzi komercjalizację w oparciu o ścisłe założenia w zakresie kształtowania oferty, doboru marek oraz ich rozlokowania. Salon Camaieu otwarto na parterze, gdzie sa takie marki jak Zara, H&M i Cropp, w bezpośrednim sąsiedztwie marek River Island, Lee Wrangler i Body Shop.

Camaieu, lider na rynku mody damskiej we Francji, tworzy, produkuje i sprzedaje swoje kolekcje w oparciu o strategię optymalizacji stosunku jakości do ceny, co przekłada się na sprzedaż ponad 50 milionów produktów rocznie. Dzięki temu z sukcesem realizuje swoje plany rozwoju na arenie międzynarodowej.
Camaieu to ponad 3 miliony klientów rocznie w 800 sklepach. Około 500 z nich działa w rodzimej Francji, pozostałe w Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Belgii, Czechach, Hiszpanii, Katarze, Kuwejcie, Luxemburgu, Maroko, Polsce, Rosji, Rumunii, Słowacji, we Włoszech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.