Mermaid Properties wybrała agenta wyłącznego dla projektu Jasna 26

Projekt Jasna 26 - wizualizacja

Spółka Mermaid Properties, właściciel warszawskiej kamienicy przy ulicy Jasnej, podpisała umowę z CBRE - jedną z wiodących firm doradczych działających w sektorze nieruchomości komercyjnych.

CBRE została wyłącznym agentem budynku, który będzie przekształcony w biurowiec klasy A. Jasna 26 to kolejny, obok Libra Business Center, Miodowa 10 i Cross Point, projekt biurowy w portfolio dewelopera.

Jasna 26 jest 5-piętrową kamienicą z lat czterdziestych XX wieku, która powstała na fundamentach przedwojennego hotelu Victoria, w sąsiedztwie Parku Saskiego i stacji metra Świętokrzyska. Budynek oferuje łącznie ponad 4 300 mkw powierzchni biurowej. Biurowiec posiadać będzie dwupoziomowy garaż podziemny z 52 miejscami parkingowymi, z wjazdem od ulicy Jasnej. Na ostatnim piętrze znajdować się będzie rozległy 100-metrowy zielony taras z widokiem na Plac Dąbrowskiego i okolicę.

- Jasna 26 to produkt skierowany zarówno do dużych firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących lokalu w powojennej kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum miasta. Wnętrze budynku zostanie poddane gruntownemu remontowi i dostosowane do wymogów stawianych biurowcom klasy A – mówi Łukasz Dołęga, v-ce prezes Mermaid Properties. Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w firmie CB Richard Ellis dodaje - Budynek Jasna 26 będziemy polecać jako siedzibę dla firm z branż takich jak prawnicze, consultingowe czy finansowe, oraz dla mniejszych najemców, którzy poszukują wysokiej jakości biur w prestiżowej lokalizacji. Obecnie na rynku jest niewiele tego typu obiektów i wierzę, że budynek Jasna 26 będzie cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych najemców.

Jasna 26 powstanie w pierwszym półroczu 2012 roku. Obecnie jest zarezerwowanych 80 % lokali usługowo-handlowych znajdujących się na parterze i kondygnacji -1. - Tak duże zainteresowanie tymi powierzchniami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadal trwają rozmowy z kolejnymi najemcami – komentuje Łukasz Dołęga z Mermaid Properties.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.