Kolejna marka dołączyła do Avenidy Poznań

Sieć Pepco oferująca odzież dla całej rodziny oraz artykuły codziennego użytku w atrakcyjnych cenach otworzyła salon w poznańskim centrum handlowym.

Nasze Centrum zyskało bardzo popularną na arenie międzynarodowej markę. Wierzymy, że bogaty asortyment artykułów oferowanych w salonie Pepco odpowie na potrzeby klientów, którzy poszukują dobrej jakości produktów w korzystnych cenach – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Na powierzchni 480 mkw. marka będzie oferować swoim klientom m.in. szeroki wybór odzieży, modne akcesoria do dekoracji wnętrz oraz artykuły codziennego użytku. Wszystko to w konkurencyjnych cenach.

Wybór lokalizacji, w której został otwarty nowy sklep nie jest przypadkowy. Nasz model biznesowy zakłada otwieranie punktów tam, gdzie dużo się dzieje, a w pobliżu znajdują się inne ciekawe dla klientów sklepy. Razem z nimi chcemy tworzyć kompleksową ofertę handlową. Centrum handlowe Avenida spełnia te założenia, dlatego nie zastanawialiśmy się długo nad otwarciem naszego sklepu właśnie tutaj – mówi Marcin Stańko, dyrektor operacyjny Pepco.Marka Pepco w 10 krajach Europy posiada ponad 1500 salonów, w tym prawie 850 w Polsce. W Avenidzie Poznań salon Pepco znajduje się na drugim piętrze.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.