Savills dla PHN

Wizualizacja biurowca przy ul. Foksal w Warszawie

Wizualizacja biurowca przy ul. Foksal w Warszawie

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zawarł umowę z międzynarodową agencją doradczą Savills na komercjalizację czterech budynków biurowych ze swojego portfolio. Dwa z nich to nowe projekty biurowe.

Agencja Savills zajmie się komercjalizacją dwóch powstających budynków, przy ulicy Foksal 10A oraz przy ulicy Rakowieckiej 19,  jak również  będzie odpowiadała za współpracę z obecnymi najemcami i za wynajem pozostałej wolnej powierzchni w budynkach CBB Kaskada i Belvedere Plaza.

– Cieszymy się, że wygraliśmy przetarg na obsługę Polskiego Holdingu Nieruchomości w zakresie wynajmu dużej części portfela nieruchomości komercyjnych holdingu w Warszawie. PHN w ostatnich 24 miesiącach przeszedł dużo pozytywnych zmian, a wkrótce będzie prywatyzowany poprzez warszawską giełdę, co – patrząc na ogromny potencjał nieruchomości holdingu – może przyciągnąć uwagę wielu dużych inwestorów. Zadanie, do którego zostaliśmy powołani, będzie mieć bezpośredni wpływ na wartość wynajmowanych nieruchomości, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wywiązać się z postawionych nam celów i zapewnić wysoki poziom obłożenia powierzonych nam nieruchomości – mówi Tomasz Buras, dyrektor działu powierzchni biurowych w Savills.

Nieruchomość przy ul. Foksal 10A w Warszawie, jeden z flagowych projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości, to kameralny budynek biurowy klasy A w atrakcyjnej lokalizacji, uwzględniający nowoczesne ekologiczne rozwiązania techniczne (certyfikat BREAM). Nowoczesny budynek nawiązujący stylem do art deco będzie oferował 3271 mkw.  powierzchni biurowych. Budynek zostanie oddany do użytku na wiosnę 2014 roku.

Projekt przy ul. Rakowieckiej 19, o powierzchni 1820 mkw., zlokalizowany  jest na Starym Mokotowie w Warszawie. Budynek został wybudowany w dwudziestoleciu międzywojennym i jest pod ochroną konserwatora zabytków. W chwili obecnej jest w trakcie remontu i zostanie oddany do użytku w 2013 roku. Centrum Bankowo-Biurowe Kaskada przy Al. Jana Pawła II 12 o powierzchni 14 000 mkw. oraz Belvedere Plaza przy ul. Belwederskiej 23 o powierzchni 683 mkw. to dwa dobrze rozpoznawalne, doskonale zlokalizowane budynki w Warszawie. Oba budynki zostały wybudowane pod koniec lat 90-tych, ale w ostatnich latach przeszły modernizacje.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.