Domaniewska Office Hub z kamieniem węgielnym

Domaniewska Office Hub (materiały inwestora)

Polski Holding Nieruchomości S.A. wmurował kamień węgielny pod swoją kluczową obecnie inwestycję – kompleks biurowy Domaniewska Office Hub, który powstaje na warszawskim Mokotowie. Zakończyły się prowadzone w ciągu ostatnich miesięcy prace fundamentowe, a budowa osiągnęła poziom zero. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na przełomie II i III kwartału 2015 r.

Domaniewska Office Hub to biurowiec w standardzie klasy A, o siedmiu kondygnacjach naziemnych i dwóch podziemnych, który powstaje przy ulicy Domaniewskiej 37c w Warszawie.

Inwestycja dysponować będzie około 27 tys. mkw. biurowej powierzchni najmu rozlokowanej w niezależnych budynkach A i B, których bryły zostaną połączone garażem podziemnym. Zaprojektowano w nich dwa odrębne wejścia. Do dyspozycji najemców oddanych zostanie łącznie ponad 430 miejsc na dwupoziomowym parkingu podziemnym oraz wokół budynku. Projekt architektoniczny Domaniewska Office Hub został stworzony przez konsorcjum projektowe renomowanych firm: Juvenes – Projekt Sp. z o.o. oraz DDJM Biuro Architektoniczne.

PHN rozpoczął starania o przyznanie inwestycji certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Very Good.

Inwestycją zarządza ARCADIS będący w ścisłej czołówce firm doradczych i inżynierskich na świecie. Natomiast za komercjalizację powierzchni biurowej w Domaniewska Office Hub odpowiada Cushman & Wakefield, wiodąca firma świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.