Poczta Polska wynajmuje powierzchnie w dwóch warszawskich biurowcach

Intraco, Warszawa.

Poczta Polska podpisała z Grupą Polskiego Holdingu Nieruchomości umowę przedwstępną dotyczącą najmu powierzchni biurowej w wieżowcu Intraco i zarezerwowała najem powierzchni biurowej w nowobudowanym projekcie komercyjnym Domaniewska 37C. W nowoczesnych powierzchniach biurowych znajdzie się nowa siedziba centrali Poczty Polskiej.

Od października br. rozpocznie się przeprowadzka jednej z siedzib Centrali Poczty Polskiej do Intraco – pierwszego wysokościowego biurowca w stolicy. Zmiana lokalizacji jest spowodowana zakończeniem w listopadzie 2012 roku umowy z SGGW, ale także korzystniejszymi warunkami . Nowa lokalizacja została wyłoniona poprzez analizę wielu ofert najmu, które wpłynęły do Poczty. Propozycja Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A., właściciel Intraco okazała się najkorzystniejsza dla Poczty.

Podpisana umowa zakłada wynajęcie około 7 tys. mkw. powierzchni biurowych w biurowcu Intraco należącym do PHN SA, do czasu ukończenia inwestycji przy ul. Domaniewskiej 37C w Warszawie, które jest planowane na 2015 rok, gdzie znajdzie się docelowa powierzchnia najmu dla Centrali Poczty, dostosowana do jej wymagań. Poczta Polska zawrze umowy z Warszawskim Holdingiem Nieruchomości SA oraz Intraco SA reprezentującymi Grupę PHN.

Biurowiec Domaniewska 37C w Warszawie jest obecnie w fazie projektowej. Na działce o powierzchni około 1,3 hektara przy ul. Domaniewskiej powstanie biurowiec w standardzie klasy A o planowanej powierzchni użytkowej około 28 tys. mkw. Nieruchomość, na której ma powstać biurowiec położona jest w południowej części Warszawy na terenie dzielnicy Mokotów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.