Nowe biuro Światowej Agencji Antydopingowej w biurowcu należącym do PHN

Branickiego 17

Biuro Światowej Agencji Antydopingowej powstanie w Wilanów Office Park - nowoczesnym kompleksie biurowym należącym do Grupy Kapitałowej PHN. Przedstawiciele Polskiego Holdingu Nieruchomości i Światowej Agencji Antydopingowej podpisali umowę najmu na powierzchnię biurową w budynku przy ul. Branickiego 17, położonym na warszawskim Wilanowie.

Nowe  biuro Światowej Agencji Antydopingowej na warszawskim Wilanowie zostanie uruchomione w styczniu 2020 r. Umowa najmu została podpisana na trzy lata z możliwością jej przedłużenia. Biurowiec przy ul. Branickiego 17 charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją oraz wysokim standardem oferowanej powierzchni. Jest certyfikowany nowoczesnymi standardami ekologicznymi. Nieruchomość dołączyła do zasobów Grupy Kapitałowej PHN w lipcu br.

Utworzenie w Polsce jednego z biur WADA jest wyróżnieniem i podkreśleniem znaczenia prowadzonej przez nas polityki antydopingowej. Przy poszukiwaniu lokalizacji szukaliśmy nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni. Zdecydowaliśmy się na propozycję Polskiego Holdingu Nieruchomości i wybraliśmy biuro na warszawskim Wilanowie, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania - powiedział Witold Bańka, prezydent elekt, który 1 stycznia 2020 r. obejmie stanowisko szefa Światowej Agencji Antydopingowej (WADA).

WADA to najważniejsza organizacja zajmująca się zwalczaniem dopingu w sporcie. Jej zadaniem jest wyznaczanie standardów walki ze stosowaniem niedozwolonych substancji i metod w sporcie oraz jej monitorowanie. Główna siedziba WADA znajduje się w kanadyjskim Montrealu. Istnieją też cztery biura regionalne. W Lozannie dla Europy, w Tokio dla Azji i Oceanii, w Kapsztadzie dla Afryki i w Montevideo dla Ameryki Łacińskiej.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że do grona naszych najemców dołączy Światowa Agencja Antydopingowa. Zaufanie ze strony tak prestiżowej organizacji jest potwierdzeniem licznych atutów naszej nieruchomości wchodzącej w skład kompleksu Wilanów Office Park i stanowi dla nas motywację do dalszej wytężonej pracy - powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.