Zmiany w Zarządzie FIEGE

Rafał Witowski i Piotr Kohmann

Piotr Kohmann, dotychczasowy Dyrektor Generalny FIEGE Sp. z o.o. został powołany na stanowisko zarządu Prezesa FIEGE Sp. z o o. Z kolei Rafał Witowski, Dyrektor Finansowy FIEGE Sp. z o.o. został powołany na Członka Zarządu spółki.

Piotr Kohmann związany jest z FIEGE od 16 lat. Od 2006 roku pełni rolę Dyrektora Generalnego odpowiadając za całokształt działalności oraz rozwój spółki na polskim i ukraińskim rynku. Zanim awansował na stanowisko Dyrektora Generalnego, pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego i był odpowiedzialny za działalność firmy w zakresie magazynowania, transportu, copackingu oraz usług celnych we wszystkich placówkach FIEGE w Polsce. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie, gdzie ukończył studia na wydziale Ekonomii na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne o specjalności Handel Zagraniczny.

Rafał Witowski, nowy Członek Zarządu FIEGE Sp. z o.o. jest związany ze spółką od ponad 2 lat. Od 2013 roku pełni rolę Dyrektora Finansowego odpowiadając za aspekty finansowe spółek grupy na rynku polskim i ukraińskim. Karierę zawodową rozpoczął w Unilever, następnie pełnił różne funkcje związane z finansami m.in. w Arthur Andersen i Tesco. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na wydziale Finansów i Bankowości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.