Z rady nadzorczej na p.o. prezesa PHN

Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Nieruchomości zdecydowała, że od 7 września 2013 r. Artur Lebiedziński  – członek rady nadzorczej PHN S.A., będzie pełnił funkcję prezesa holdingu.

Artur Lebiedziński zasiada w Radzie Nadzorczej PHN S.A. od 26 czerwca 2013 r. Uchwałą rady nadzorczej został oddelegowany do pełnienia funkcji Prezesa na okres nie dłuższy niż 3 miesiące.

Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 r. ukończył International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie uzyskał tytuł MBA. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w OMNICAPITAL oferującym usługi bankowości inwestycyjnej i doradztwa finansowego w projektach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału własnego i dłużnego. Jest także członkiem Rad Nadzorczych Finder S.A. oraz PayUp Polska S.A.

W latach 2006-2007 pełnił funkcję dyrektora oraz współzarządzającego w Societe Generale, gdzie był odpowiedzialny za pozyskanie i przeprowadzenie transakcji finansowania strukturalnego i dłużnego dla głównych linii biznesowych Societe Generale w Polsce: finansowania projektowego, finansowania akwizycji, finansowania w sektorze metals and mining, sekurytyzacji oraz finansowania w sektorze nieruchomości. W latach 2004-2006 pełnił funkcję dyrektora w CA IB InvestmentBank, gdzie zarządzał projektami doradztwa finansowego realizowanymi w obszarze bankowości inwestycyjnej przez CA IB. W latach 2001-2002 pełnił funkcję managera w Banc of America Securities w Londynie, gdzie był odpowiedzialny m.in. za pozyskanie transakcji doradczych w sektorze instytucji finansowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.