Tim Beaudin mianowany CEO P3 Logistic Parks

Tim Beaudin, CEO P3

P3 Logistic Parks („P3”) ogłasza mianowanie Tima Beaudina na stanowisko Chief Executive Officer (CEO). Od marca 2018 r. Beaudin pełnił funkcję Prezesa Zarządu P3. Na tym stanowisku od 1 października 2019 r. zastąpił go Goh Kok Huat, Chief Operating Officer w GIC. Beaudin przejmuje dowodzenie w firmie P3, będącej deweloperem i inwestorem w branży obiektów magazynowych w Europie od ponad dwóch dekad, z myślą o dalszym rozwoju na bazie dotychczasowych sukcesów firmy i wspieraniu zespołu kierowniczego P3 w realizacji planów.

Jestem podekscytowany moją nową rolą w P3. Ostatnie 18 miesięcy spędziłem na poznawaniu tej branży. Doskonale znam nasze mocne strony, uwzględniając aktualny stan rynku magazynowego. Spodziewam się, że handel internetowy pozostanie motorem napędowym w naszym sektorze. Będziemy nadal dążyć do rozwoju i specjalizacji naszego europejskiego portfolio. Moja rola jest dość prosta: wspieranie zespołu kierowniczego P3 w planach ekspansji na rynku oraz zapewnienie dobrego przygotowania firmy do rozwoju w przyszłości - powiedział Tim Beaudin, CEO P3. 

P3 ogłasza także wewnętrzne awanse Jean-Luca Saporito i Davida Marquina na stanowiska Chief Development Officer (CDO). W swoich nowych rolach będą oni dbać o rozwój firmy w Europie, wspierając Tima Beaudina. Zarówno Jean-Luca Saporito, jak i David Marquina zachowują swoje obecne obowiązki krajowe we Włoszech i Hiszpanii.

Zmiana w gronie kierownictwa nie będzie mieć wpływu na podstawy strategii rozwoju P3, które z powodzeniem sprawdziły się w ostatnich latach. P3 nadal koncentruje się na byciu długoterminowym właścicielem i deweloperem obiektów magazynowych w Europie, posiadającym dostęp do stabilnego kapitału, należącym w 100% do GIC, singapurskiego państwowego funduszu inwestycyjnego. Od czasu przejęcia przez GIC w grudniu 2016 roku, firma P3 zwiększyła swoje portfolio do 4,3 mln mkw. obiektów magazynowych wysokiej klasy, z dostępem do gruntów pod zabudowę o powierzchni ponad 1,1 mln mkw. Wewnątrz organizacji P3 liczba ekspertów w dziedzinie nieruchomości wzrosła do ponad 150 osób w 11 krajach Europy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.