PHN z nowym prezesem

Na stanowisko prezesa Polskiego Holdingu Nieruchomości wybrany został Artur Lebiedziński.

Artur Lebiedziński od dnia 26 czerwca 2013 r. pełnił funkcję członka rady nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości, a z dniem 7 września 2013 r. został oddelegowany do czasowego sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. 27 listopada 2013 r. złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej PHN.

Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 r. ukończył International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie uzyskał tytuł MBA. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w OMNICAPITAL oferującym usługi bankowości inwestycyjnej i doradztwa finansowego w projektach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału własnego i dłużnego. Jest także członkiem Rad Nadzorczych Finder S.A. oraz PayUp Polska S.A.

W latach 2006-2007 pełnił funkcję dyrektora oraz współzarządzającego w Societe Generale, gdzie był odpowiedzialny za pozyskanie i przeprowadzenie transakcji finansowania strukturalnego i dłużnego dla głównych linii biznesowych Societe Generale w Polsce: finansowania projektowego, finansowania akwizycji, finansowania w sektorze metals and mining, sekurytyzacji oraz finansowania w sektorze nieruchomości. W latach 2004-2006 pełnił funkcję dyrektora w CA IB InvestmentBank, gdzie zarządzał projektami doradztwa finansowego realizowanymi w obszarze bankowości inwestycyjnej przez CA IB. W latach 2001-2002 pełnił funkcję managera w Banc of America Securities w Londynie, gdzie był odpowiedzialny m.in. za pozyskanie transakcji doradczych w sektorze instytucji finansowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.