Nowa struktura organizacyjna grupy Fiege

Magazyny Fiege w Mszczonowie.

Zmiana struktury organizacyjnej grupy Fiege związana jest z intensywnym rozwojem i ekspansją firmy. Pozwoli na uproszczenie procesów decyzyjnych i zachowanie elastyczności, jaką grupa oferuje swoim klientom w każdym regionie.

Do obecnych członków zarządu: Dr. Hugo Fiege,Heinz Fiege, Dr. Stefan Kurrle, Alfred Messink i Jens Fiege, na początku 2012 roku dołączą: Thomas Knopf, Michael Müller, Peter Scherbel, Stefano Vincinelli oraz Felix Fiege.

Stefano Vincinelli,dyrektor generalny Fiege regionu Południowej i Środkowo - Wschodniej Europy został członkiem zarządu Fiege Group.Vincinelli związany jest z Polską od 1997 roku. Przez pierwsze 10 lat istnienia Fiege w Polsce pełnił rolę dyrektora generalnego odpowiadając za stworzenie i całokształt działalności polskiego oddziału firmy. Od 2006 roku zarządzał spółkami należącymi do grupy Fiege w Hiszpanii i Portugalii, a w kolejnych latach także we Włoszech. Odpowiada za zarządzanie i rozwój strategii biznesowej w regionie.

Grupa Fiege z siedzibą w Greven (Niemcy) jest dostawcą usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln mkw. i zatrudnia ponad 20 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 210 placówek i partnerów w 18 krajach. Na polskim rynku grupa Fiege obecna jest od 1997 roku i zatrudnia 430 osób. Obsługuje 135 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Fiege w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej,przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.