Nowa Dyrektor Marketingu i PR-u w polskim oddziale Knight Frank

Z początkiem czerwca do zespołu Knight Frank dołączyła Magdalena Michalak obejmując stanowisko Dyrektora Marketingu i PR-u. Będzie odpowiedzialna za strategię i realizację działań promujących markę.

„Wzmocnienie kolejnych obszarów organizacji to naturalny krok w ramach przyjętej strategii rozwoju. Stawiamy na doświadczonych ekspertów ze znajomością branży nieruchomości. Jestem przekonany, że zatrudnienie Magdaleny, która ma ogromną wiedzę w zakresie digital marketingu i planowania strategicznego działań, na pewno szybko zaprocentuje nowymi inicjatywami i wzmocnieniem wizerunku Knight Frank w Polsce” – wyjaśnił Daniel Puchalski, Partner zarządzający w Knight Frank.

„Bardzo się cieszę, że dołączyłam do silnego zespołu ekspertów oraz przede wszystkim ludzi podchodzących z pasją do tego co robią. W swojej pracy będę się skupiać na dalszym pozytywnym budowaniu wizerunku marki oraz wsparciu relacji z klientami, którzy obok pracowników są dla Knight Frank najważniejsi” – dodała Magdalena Michalak, nowo wybrana Dyrektor Marketingu i PR-u w Knight Frank.

Magdalena Michalak ma ponad 10-letnie doświadczenie marketingowe, które budowała w globalnych firmach związanych z nieruchomościami, budownictwem i inżynierią – Hines i AECOM. W tym czasie zrealizowała wiele międzynarodowych kampanii B2B, skupiając się przede wszystkim na skutecznym dotarciu do klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.