Europejski awans w Fiege

Agata Wydmańska, dotychczasowo pełniąca funkcję Public Relations Managera w Fiege Sp. z o.o. została odpowiedzialna za marketing i komunikację w regionie wschodniej Europy w strukturze Fiege. Region ten obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Węgry i Austrię.

Do najważniejszych zadań Agaty Wydmańskiej będzie opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji w regionie EE grupy Fiege, koordynacja działań marketingowych w regionie oraz kształtowanie i wzmacnianie wizerunku Fiege jako rzetelnego, godnego zaufania dostawcy rozwiązań z zakresu logistyki kontraktowej. Wydmańska jest kolejną osobą z polskiego oddziału Fiege, która zasiliła struktury regionalne grupy.

Agata Wydmańska pracuje w Fiege od sierpnia 2010 roku. Swoją drogę zawodową rozpoczynała jako Account Executive Assistant w Schulz PR, następnie przez 2 lata pełniła funkcję Public Relations Managera w Multimedia Vision. Od roku 2006 pracowała jako Public Relations Manager w Wyższej Szkole Biznesu - National University w Nowym Sączu.

Agata Wydmańska jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu - National University w Nowym Sączu oraz  wydziału Nauk Politycznych Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Ukończyła także podyplomowe studia public relations, Jej pasją jest czytanie książek, podróże oraz siatkówka.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.