EPP z nowym prezesem zarządu

Rada Dyrektorów EPP N.V., największego właściciela nieruchomości handlowych w Polsce pod względem GLA, notowanego na giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, ogłosiła, że zamierza nominować Tomasza Trzósło na stanowisko prezesa zarządu. Ma on zastąpić Hadley’a Deana, którego kadencja wygasa. Tomasz Trzósło ma objąć stanowisko w maju 2020 roku. Nominacja wymaga zatwierdzenia przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Tomasz Trzósło obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego JLL na Polskę i Europę Środkową. W JLL zajmował także stanowiska kierownicze i uczestniczył w licznych transakcjach na rynkach kapitałowych, w tym sprzedaży nieruchomości, przejęciach i projektach pozyskiwania kapitału.

Tomasz jest ekspertem w sektorze nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynkach nieruchomości w Europie Środkowej. Przez ostatnie siedem lat zarządzał JLL w Polsce i Europie Środkowej, odpowiadając za wszystkie działania firmy, w tym operacje na rynkach kapitałowych, wynajem, wyceny oraz zarządzanie nieruchomościami i projektami. Tomasz Trzósło ma imponujące doświadczenie zawodowe – zajmował wysokie stanowiska kierownicze w regionie zarządzając różnorodnymi obszarami biznesu. Posiada doświadczenie w pracy ze wszystkimi sektorami rynku nieruchomości, w tym handlowym, biurowym, przemysłowym, hotelarskim i mieszkaniowym. Posiada tytuł magistra rachunkowości finansowej oraz kwalifikacje w zakresie wyceny, oceny inwestycji, finansowania nieruchomości i zarządzania portfelem.

„Cieszymy się, że Tomasz Trzósło dołączy do EPP i będziemy mogli współpracować z nim w celu zapewnienia długoterminowego wzrostu firmy. Jestem zadowolony, że pozyskaliśmy do EPP kogoś o takim doświadczeniu i osiągnieciach” – mówi Robert Weisz, przewodniczący Rady Dyrektorów EPP N.V.

„Chcielibyśmy podziękować Hadley’owi Deanowi za jego zaangażowanie. Hadley kierował firmą EPP od czasu jej debiutu na giełdzie we wrześniu 2016 roku, zwiększając nasze aktywa nieruchomościowe o 1,4 mld euro do 2,6 mld euro. Jego wkład w rozwój EPP pozwolił firmie stać się wiodącym właścicielem nieruchomości handlowych w Polsce, zbudować jej strukturę i zapewnić znaczący wzrost. Rada chciałby podziękować Hadley’owi za jego cenny wkład” – dodaje Robert Weisz.

„To zaszczyt otrzymać mandat zaufania od Rady Dyrektorów EPP do kierowania organizacją. Jestem pod ogromnym wrażeniem pasji, jaką widziałem w EPP i z niecierpliwością czekam na możliwość wspierania dalszego rozwoju firmy” – mówi Tomasz Trzósło.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.