Cushman & Wakefield wzmacnia Dział Doradztwa i Analiz Rynkowych

Magdalena Zielińska, Menedżer ds. Strategii Danych, Cushman & Wakefield

Z początkiem lipca br. Magdalena Zielińska objęła stanowisko Menedżera ds. Strategii Danych (Data Strategy Manager) w dziale Badań i Doradztwa międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Magdalena dołączyła do firmy Cushman & Wakefield do Działu Zarządzania Nieruchomościami w sierpniu 2018 roku. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie zarządzania danymi i procesami. Na nowym stanowisku Magdalena będzie odpowiedzialna m.in. za wdrożenie nowego systemu do zarządzania danymi usprawniającego działalność firmy w Polsce. Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Bankowość.

Magda dołączyła do zespołu Badań i Doradztwa w bardzo ważnym momencie, wraz z rozpoczęciem wdrażania jednolitych systemów zarządzania danymi oraz przygotowywania nowych narzędzi dla naszych klientów. Jej bogata wiedza i doświadczenie pozwoli na zbudowanie wartości dodanej w oparciu o posiadane zasoby danych i udostępnienie naszym klientom unikatowych produktów wspierających podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Będziemy w stanie jeszcze lepiej i szybciej analizować rynek nieruchomości i prezentować prognozy – powiedziała Katarzyna Kotkowska, Associate w dziale wycen i doradztwa, Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.