Alexandru Mihai dołączył do MLP Group

Alexandru Mihai, Head of Leasing, MLP Group

MLP Group wzmacnia zespół odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych. Alexandru Mihai z początkiem kwietnia br. objął funkcję Head of Leasing i będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych na rynku rumuńskim.

MLP Group wzmacnia dział odpowiedzialny za najem powierzchni komercyjnych. Do zespołu Leasing Department z początkiem kwietnia br. dołączył Alexandru Mihai obejmując stanowisko Head of Leasing. W ramach MLP Group będzie odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych na rynku rumuńskim.

Alexandru Mihai posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych zdobyte w renomowanych instytucjach. Przed dołączeniem do zespołu MLP Group pełnił funkcję Head of Industrial Department w Activ Property Services. Kompetencje budował pracując również dla Easy Asset Management oraz Cushman & Wakefield. W ramach tych podmiotów odpowiedzialny był m.in. za prowadzenie procesów negocjacyjnych, najem powierzchni komercyjnych, prowadzenie badań i sporządzanie analiz rynkowych, utrzymywanie relacji z klientami. Studiował na Hyperion University.

MLP Group rozpoczęło już budowę pierwszego parku logistycznego w Rumunii. MLP Bucharest West powstanie w najważniejszym regionie magazynowym kraju, w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. Docelowo MLP Bucharest West zaoferuje ponad 95 tys.mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.