AXI IMMO powiększa dział Industrial

Michał Śniadała, dyrektor Industrial & Logistic AXI IMMO

Do zespołu AXI IMMO dołączyły trzy nowe osoby. Silne wsparcie otrzymał dział Industrial. Nowym Dyrektorem Industrial & Logistic został Michał Śniadała. Ponadto, dział powiększył się o dwie nowe specjalistki. Katarzyna Żbikowska i Danuta Dzierżak objęły funkcję Senior Consultant & Logistic.

Michał Śniadała - Dyrektor Industrial & Logistic AXI IMMO

Michał Śniadała ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości magazynowych. W AXI IMMO jego głównym zadaniem jest wsparcie działu Industrial i doradztwo najważniejszym klientom z sektora magazynowo-logistycznego. Michał Śniadała pracował w agencjach CBRE, Cushman & Wakefiled oraz King Strurge. Swoją karierę zaczynał w firmie logistycznej Vos Logistics. Reprezentował m.in. takie firmy jak: Pepsico, Navo, Dachser, Optimum Distribution i wiele innych.

Katarzyna Żbikowska - Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO

Katarzyna Żbikowska związana jest z branżą nieruchomości magazynowo-logistycznych od ponad 5 lat. Doświadczenie zdobywała doradzając klientom w agencjach pośrednictwa nieruchomości Jartom i Emmerson. Na stanowisku Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO zajmuję się wsparciem klientów w zakresie najmu powierzchni magazynowej i przemysłowej. Katarzyna Żbikowska jest absolwentką UMK w Toruniu, gdzie studiowała na kierunku Inwestycje i Nieruchomości.

Danuta Dzierżak - Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO

Danuta Dzierżak karierę zaczynała w sektorze przemysłowym w firmie Messer Polska jednym z największych dystrybutorów gazów technicznych, specjalnych i medycznych. Następnie związane była z deweloperem powierzchni magazynowych firmą SEGRO, gdzie odpowiedzialna była za działania marketingowe. Doświadczenie jako konsultant ds. nieruchomości zdobywała pracując dla firmy Glob Nieruchomości. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. W AXI IMMO zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowo-przemysłowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.