Atrakcje dla zmotoryzowanych w Porcie Łódź

W najbliższą sobotę – 30. października – w ramach Festiwalu Samochodowych Nowości na klientów Portu Łódź czekać będą specjalne motoryzacyjne atrakcje.

Prezentacji premierowych modeli samochodów towarzyszyć będzie konkurs, którego laureaci otrzymają zaproszenia uprawniające do korzystania przez weekend z jednego z trzech samochodów.

Dodatkowe atrakcje czekające na Klientów Portu Łódź w najbliższą sobotę to także m.in.: spektakularne Pożegnanie z Kratką, plebiscyt, w którym wybrane zostanie Auto Jesieni, spotkanie
z Martą Kaczmarczyk – finalistką Miss Polski 2010 oraz atrakcje dla dzieci – malowanie buziek najmłodszych fanów motoryzacji.

Festiwal Samochodowych Nowości to pierwsza okazja by na żywo obejrzeć premierowe modele aut i zapoznać się z nowościami, które obecnie trafiają do salonów. Goście festiwalu do końca października mogą obejrzeć w Porcie Łódź m.in. nowe luksusowe BMW w innowacyjnej stylistyce, najbezpieczniejsze w swojej klasie Mitsubishi Lancer z grillem stylizowanym na odrzutowiec czy Nissana Juke – mały sportowy crossover i nowa KIA Sportage, oba okrzyknięte motoryzacyjnymi hitami. To także okazja, aby przyjrzeć się nowemu Mercedesowi E 63 AMG – sportowej wersji limuzyny klasy E, łączącej w sobie elegancję oraz supersportowy charakter, który zawdzięcza silnikowi o mocy 525 KM. W Porcie Łódź pojawiła się także Dacia Duster, SUV, który już podbił rynek, o czym świadczy ogromna liczba zapisów na zakup auta oraz imponujący Jaguar FX.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.