Knight Frank z Diamentem Forbesa

Monika Dębska–Pastakia, Prezes i Partner w Knight Frank Polska

Firma doradcza Knight Frank po raz kolejny znalazła się na liście Diamentów Forbesa. Ten doroczny ranking obejmuje przedsiębiorstwa, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość.

„Jest nam miło poinformować, że trzeci rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie firm wyróżnionych Diamentem Forbesa. Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie w realizację planów biznesowych, jak i za wszelkie inicjatywy, które sprawiają, że z pasją podchodzimy do naszych wyzwań zawodowych.” – powiedziała Monika Dębska–Pastakia, Prezes i Partner w Knight Frank Polska.

Ranking Diamenty Forbes powstaje w oparciu o wycenę firm metodą szwajcarską, łączącą wycenę majątkową i dochodową. W tym roku firma Knight Frank znalazł się w kategorii firm z przychodem ze sprzedaży od 50 do 250 mln zł na 12. pozycji w gronie firm z województwa mazowieckiego i na 53. miejscu na liście ogólnopolskiej.

Firma  Knight Frank jest obecna na polskim rynku nieruchomościowym od 1998 roku. Doświadczenie tworzących go doradców jest dłuższe i sięga 1991 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.