HB Reavis z trzema nagrodami w konkursie CIJ Awards

HB Reavis, międzynarodowa grupa deweloperska działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji, podczas tegorocznej edycji konkursu CIJ Awards, została uhonorowana trzema nagrodami.

W konkursie CIJ Awards nagrody przyznawane są firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 listopada w warszawskim hotelu Westin.

Spółka otrzymała nagrodę dla „Najlepszego Dewelopera Roku 2015” oraz „Najlepszego Działu Leasingu”. Jury doceniło również kompleks Postępu 14, który zdobył tytuł „Najlepszego Projektu Biurowego 2015”.

Firma HB Reavis działa w Polsce od 2008 r. Dotychczas spółka dostarczyła na stołeczny rynek blisko 132 000 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej w ramach trzech kompleksów: Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center I i nagrodzonego Postępu 14. Dwie kolejne inwestycje – Gdański Business Center II i West Station – o łącznej powierzchni niemal 121 000 mkw. są obecnie w trakcie realizacji. W ciągu ostatniego roku spółka pozyskała w sumie 29 najemców i wynajęła niemal 67 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.