8 500 mkw. przestrzeni eventowej w Koneserze

Koneser, realizowany przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. na warszawskiej Pradze, oferuje łącznie aż 8500 mkw. powierzchni przeznaczonej na wydarzenia specjalne.

Przestrzeń eventowa obejmuje centra eventowe Laboratorium 2400 (2400 mkw.) i Butelkownia (2100 mkw.) oraz otwarty plac Konesera (4000 mkw.). W Koneserze jest możliwa realizacja niemal każdego wydarzenia – konferencji, targów, wystawy, imprezy firmowej, koncertu, pikniku czy imprezy plenerowej.

Centrum eventowe Butelkownia ma 2 100 mkw. Współczesny design obiektu harmonizuje z historycznym otoczeniem Konesera. Aranżację wnętrz Butelkowni przygotowało studio projektowe Manuttone. W obiekcie znajduje się sala główna (675 mkw.) o wysokości 5,5 m, reprezentacyjne foyer z oryginalnymi ceglanymi elementami fabrycznych zabudowań, a także zaplecze kuchenne, garderoby i powierzchnie magazynowe. Butelkownia zapewni pełne wyposażenie techniczne (rzutniki, ekrany, nagłośnienie, oświetlenie).

Plac Konesera (4 000 mkw.) na co dzień będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców Warszawy oraz turystów. Na terenie całego placu działa Wi-Fi, znajduje się miejsce m.in. na scenę i 120 stoisk z możliwością podłączenia prądu i wody.

Laboratorium 2400, działające od czerwca 2018 roku, oferuje ponad 2 400 mkw. powierzchni na parterze budynku (z możliwością podziału na 2 osobne sale), bezpośredni dostęp z parkingu podziemnego, profesjonalne nagłośnienie, przyłącza internetowe, elektryczne i wodne. Nowoczesny obiekt, którego proste, industrialne wnętrze zaprojektowała pracownia Trzop Architekci, pozwala na realizację oryginalnych pomysłów scenograficznych i dowolną aranżację przestrzeni.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Razem komentarzy: 1

re

Koneser to wielka szansa Pragi na to by ją pozytywnie doceniono a przede wszystkim zauważono jako idealną przestrzeń do wszelkiego rodzaju imprez. Centrum miasta jest bardzo zatłoczone i często wiąże się z kolosalnym kosztem. Praga jest mniej oblegana przez co bardziej komfortowa dla ludzi chcących zachować ciszę i kameralność. Taki argument jest tylko na plus dla Pragi.

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.