Hochtief Polska buduje osiedle JK51 w Warszawie

Osiedle JK51

Hochtief Polska rozpoczął w lutym br. przedsprzedaż mieszkań II etapu osiedla przy ul. Jana Kazimierza 51 na warszawskiej Woli.

Projekt powstaje w dwóch etapach. Budowa I etapu rozpoczęła się w trzecim kwartale 2013 roku, jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2015 roku. Rozpoczęcie realizacji II etapu planowane jest na III kwartał 2014 roku, a jego zakończenie na II kwartał 2016 rok. Przedsprzedaż mieszkań II etapu potrwa do września 2014 roku.

Osiedle JK51 tworzy kompleks dwóch budynków mieszkaniowych. Budynek, który powstaje w I etapie, ma od 6 do 9 kondygnacji i pomieści 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe usytuowane na parterze. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji podziemnej. Drugi siedmiokondygnacyjny budynek oferuje 111 mieszkań o powierzchni, 3 lokale usługowe oraz komórki lokatorskie. Kondygnację podziemną przeznaczono na miejsca parkingowe. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w podwójną kontrolę dostępu. W inwestycji przewidziano wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.