Zmiany kadrowe i nowe umowy w Plaza Rzeszów

CH Rzeszów Plaza

Duże zmiany personalne zaszły w CH Plaza Rzeszów. Dyrektorem został Oktawiusz Wolnicki, stanowisko menadżera ds. komercjalizacji objął Leszek Wójcik, a menadżerem ds. marketingu został Michał Zych. Menadżerem ds. administracji pozostaje Radosław Jamrozik. Nowa struktura zarządu to nie koniec zmian. Do galerii wprowadziły się Martes Sport i 4F, a z końcem czerwca został ponownie otwarty powiększony salon marki Reserved.

Sklep Reserved w nowej odsłonie - o powierzchni ponad 900 mkw. - został zaaranżowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. W salonie jest dostępna kolekcja Reserved Kids, która obejmuje odzież i akcesoria dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Nowo otwarty sklep Martes Sport zajmuje ponad 750 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze galerii. Oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych wielu renomowanych marek, jak np. Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike. Szeroki asortyment odzieży sportowej oraz sprzętu turystyczno-sportowego ma też nowo otwarty sklep 4F, który zajmuje 90 mkw.

Dwupiętrowe centrum Plaza Rzeszów jest zlokalizowane przy ul. Rejtana 65 w dzielnicy Nowe Miasto, w której skupia się handel Rzeszowa. W sąsiedztwie znajdują się Castorama, Centrum Budowlane BOZ oraz najpopularniejszy hipermarket w Rzeszowie – E.Leclerc. W centrum handlowym mieści się ponad 60 sklepów i punktów usługowych, w tym restauracja oraz apteka. Po rozbudowie, która zakończyła się w 2012 r., całkowita powierzchnia handlowa Plaza Rzeszów wynosi około 19,5 tys. mkw. Powiększenie centrum polegało na dobudowaniu dwóch kondygnacji, połączeniu centrum handlowego z hipermarketem E.Leclerc zadaszonym pasażem oraz stworzeniu części biurowej o powierzchni 1,2 tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.