Ruszyła budowa CH Atrium Felicity w Lublinie

CH Atrium Felicity w Lublinie

Pod koniec lipca CH Felin Sp. z o.o., spółka zależna od Atrium Poland Real Estate Management, podpisała umowę z generalnym wykonawcą projektu centrum handlowego Atrium Felicity – firmą Strabag Sp. z o.o. Prace budowlane na terenie inwestycji już się rozpoczęły.

– Projekt jest już skomercjalizowany w 55 proc. Mamy podpisane umowy najmu z hipermarketem o powierzchni ponad 20 tys. mkw., wszystkimi kluczowymi najemcami i finalizujemy negocjacje z operatorem marketu budowlanego – mówi Katarzyna Cyz, CEO Atrium Poland Real Estate Management. – Wybór generalnego wykonawcy jest kolejnym kamieniem milowym w procesie realizacji Atrium Felicity. Strabag jest firmą doświadczoną w realizacji centrów handlowych. Jestem przekonana, że wybraliśmy partnera, który zagwarantuje wysoką jakość budowy w wyznaczonym terminie.

Centrum Handlowe Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście. Powierzchnia najmu galerii wyniesie 74 tys. mkw. Atrium Felicity jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa i ul. Grygowej. Wśród 135 sklepów i punktów usługowych znajdą się takie marki, jak: Intersport, Reserved, Mohito, House, Cropp, Home & You, Cubus, Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull & Bear, Oysho, Zara Home, H&M, Smyk Megastore, New Yorker, CCC, Rossmann, Sephora, Fitness Club Pure i wiele innych. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 3 tys. miejsc.

W Polsce Atrium posiada 20 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 374 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie oraz II fazę otwarcia CH Atrium Mosty w Płocku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.