Ruszył punkt informacyjny ZTM w CH Warszawa Wileńska

CH Warszawa Wileńska.

Do 21 października w CH Warszawa Wileńska działać będzie punkt informacyjny Zarządu Transportu Miejskiego, w którym można uzyskać wszelkie informacje dotyczące zmian komunikacyjnych związanych z budową drugiej linii metra.

Punkt usytuowany jest w pasażu Białostocka, w pobliżu wejścia od strony kas kolejowych. Do soboty 8 października będzie on czynny w godzinach 12.00 – 20.00, a od 9października od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 20.00 oraz w niedziele, od godz. 12.00 do 19.00. Klienci uzyskają w nim szczegółowe informacje związane z nową organizacją ruchu i zmianami w komunikacji publicznej.

W Centrum Warszawa Wileńska znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Największym sklepem jest hipermarket należący do Carrefour. Galeria handlowa to moda damska, męska,dziecięca oraz obuwie i galanteria skórzana, zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka,wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi. W ofercie znajdują się uznane marki zarówno krajowe jak i zagraniczne. W Centrum Handlowym Warszawa Wileńska funkcjonuje również Ręczna Myjnia Samochodowa.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.