Otwarcie nowego pasażu w CH MARYWILSKA 44

Spółka MARYWILSKA 44, (spółka zależna JHM Development) właściciel  Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 mieszczącego się na warszawskiej Białołęce właśnie uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie II etapu rozbudowy obiektu.

W ramach zrealizowanej inwestycji Centrum  powiększyło się o prawie 2 000 m2, na których znalazło się 11 nowych lokali handlowych , patio przeznaczone na m.in. na organizację targów i wystaw oraz część administracyjno-biurowa. Trwa komercjalizacja nowej części handlowej, która powstała w przedłużeniu Pasażu Głównego.

Po zakończeniu II etapu rozbudowy łączna powierzchnia CH MARYWILSKA 44 wynosi już ponad 65 000 m2 powierzchni użytkowej, na której do dyspozycji klientów znajduje się  ponad 1300 sklepów Centrum dysponuje parkingiem naziemnym na 4500 samochodów. Każdego miesiąca Centrum odwiedza ponad 300 tysięcy Klientów.Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka MIRBUD S.A.

W III etapie rozbudowy centrum handlowego spółka MARYWILSKA 44 zamierza wybudować w bezpośrednim sąsiedztwie CH MARYWILSKA 44 Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 12 000 m2. Obecnie dobiegają  końca procedury administracyjne związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Nowy park handlowy ma szansę powstać jeszcze w tym roku.

Źródło: Otwarcie nowego pasażu w CH MARYWILSKA 44

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.