Nowy projekt firmy Hochtief

Hochtief Polska rozpoczął realizację projektu mieszkaniowego Villa Poema przy ul. Krasińskiego w Warszawie. Jest to pierwsza inwestycja realizowana na rynku polskim w tzw. formule FormArt.

Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez Hochtief Polska. W połowie listopada br. rozpoczęła się promocyjna przedsprzedaż mieszkań. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszą połowę 2011 r., a ich zakończenie na III kwartał 2012 r.

Villa Poema to pięciopiętrowy budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania. Kameralny charakter obiektu, zieleń najbliższego otoczenia, bliskość centrum miasta oraz galerii handlowej „Arkadia”, jak również specyficzna atmosfera Żoliborza to charakterystyczne atuty projektu Villa Poema. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2690 mkw oferuje mieszkania wielkości od 39 do 92 mkw. Lokale usługowe na parterze zajmą około 340 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wysokie na 3 metry apartamenty z obszernymi tarasami lub balkonami wychodzącymi na stronę południową. Apartamenty zostały przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. Dla każdego mieszkania przewidziano podziemne miejsce garażowe oraz komórki lokatorskie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.