Nowe sklepy w Porcie Łódź

W ciągu ostatnich tygodni w centrum otwarto pięć nowych salonów, a kolejne otwarcia już niebawem.

W pierwszych tygodniach listopada w Porcie Łódź otwarta została drogeria-apteka Super-Pharm, sklep CYRFA + oraz wspólny salon marek odzieżowych Tiffi i Próchnik. Kolejne otwarcia planowane są na początek grudnia.

W dniu 20. listopada w Porcie Łódź otwarty został sklep niemieckiej marki Takko Fashion. W jego ofercie znajduje się bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, a także akcesoria i dodatki. Salon o powierzchni 445 mkw. znajduje się w strefie Las. Tego samego dnia swoje podwoje otworzył także firmowy sklep marki BATA o powierzchni ponad 350 mkw. Klienci znajdą go w strefie Las, pomiędzy sklepem Michael Koszule i C&A.

Na najbliższe tygodnie planowane jest otwarcie sklepu odzieżowego marki Mango o powierzchni ponad 300 mkw, który znajdzie się w strefie Ocean pomiędzy Quazi i Ecco Kids, a także salonu X-Kom. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy zainteresowani zakupem komputerów, notebooków, oprogramowania i elektronicznych gadżetów. Na 100 mkw. powierzchni sklep oferować będzie sprzęt wiodących marek oraz akcesoria. Salon znajdzie się w strefie Las naprzeciwko RTV Euro AGD.

Do końca roku ofertę Portu Łódź wzbogacą także sklep firmowy LEVIS, kwiaciarnia Skrzydlewska oraz myjnia samochodowa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.