Nickel Development buduje centrum handlowe

W podpoznańskiej Dąbrówce ruszyła budowa centrum handlowego. Jego inwestorem jest spółka Nickel Development, a generalnym wykonawcą Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane Nickel. Otwarcie obiektu planowane jest na zimę 2011 r.

Na osiedlu Księżnej Dąbrówki powstanie wkrótce galeria o powierzchni handlowej 2300 mkw. Klienci będą mogli tam znaleźć duży dyskont spożywczy wraz z lokalną piekarnią, sklepem mięsnym, apteką, kwiaciarnią i salonem prasowym. Planowane jest również przeznaczenie części powierzchni na lokale usługowe takie jak salon fryzjerski i kosmetyczny, pralnia czy biuro podróży. Obiekt powstanie na działce należącej do Nickel Development. Projekt ten to kolejna realizacja spółki w tej okolicy.

Deweloper zamierza również zadbać o oddzielenie centrum handlowego od mieszkalnej części osiedla Księżnej Dąbrówki. Galeria handlowa otoczona zostanie pasem zieleni, tak, aby jak najbardziej wpasowała się w klimat tej części miasta. Otwarcie galerii planowane jest przed świętami Bożego Narodzenia. Komercjalizacją powierzchni handlowej zajmuje się firma Scallier.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.