Galeria Twierdza w Zamościu z Sizeer i SWISS oraz większym salonem Manhattan

W centrum handlowym Galeria Twierdza w Zamościu zostały otwarte dwa nowe sklepy: Sizeer i SWISS. Dodatkowo MANHATTAN powiększył i zmodernizował swój salon. Jesienią debiutował tam też TATUUM, a trzy inne salony – 4F, 50style i PAWO – zwiększyły powierzchnię najmu i poszerzyły asortyment.

Sizeer i SWISS zajmują odpowiednio 194 i 31 mkw. Sizeer przygotował dla klientów ofertę modnej odzieży, obuwia i akcesoriów w estetyce streetwear. Salon SWISS zapewnia różnorodny wybór unikalnych zegarków męskich i damskich. Modowa marka MANHATTAN w swoim większym salonie (185 mkw.) postawiła na poszerzoną ofertę szykownej mody dla pań i panów.  

Kończymy rok z mocnym akcentem – klienci Galerii Twierdza w Zamościu mają teraz dostęp do jeszcze bogatszej oferty modowej i akcesoriów. Cały rok dbaliśmy o wzbogacanie ich doświadczeń zakupowych i ułatwianie dostępu do naszego centrum. Stąd też tegoroczne debiuty nowych marek, modernizacje salonów i lokali w strefie restauracyjnej oraz dostosowanie galerii do potrzeb klientów na rowerach – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.  

– Galeria Twierdza w Zamościu to centrum handlowe z najbogatszą ofertą odzieży, obuwia i akcesoriów w regionie, dlatego jest świetnym miejscem do debiutu dla nowych marek z tego segmentu. Każdy najemca może liczyć tu na indywidualne podejście odnośnie przygotowania lokalu czy uzgodnienia warunków poszerzenia działalności lub modernizacji. Budujemy partnerskie, długoterminowe relacje i jesteśmy otwarci na dopasowanie się do ich potrzeb, dzięki czemu mogą z sukcesem rozwijać swój biznes – mówi Jakub Ociepka, Asset Manager, EPP. 

Zamojska Galeria Twierdza to blisko 24 tys. mkw. powierzchni najmu. W rodzinnym centrum z komponentem rozrywkowym znajduje się ponad 90 sklepów popularnych marek w tym H&M, Reserved, New Yorker, Deichmann, CCC, Douglas, SMYK, 5.10.15, Empik, Sizeer, Martes Sport, Rossmann, Monnari, home&you i wiele innych. Ulokowano tam największy   w regionie sklep z elektroniką MediaMarkt. Klienci mogą też robić zakupy w markecie spożywczym Intermarché.                                                                                                                     

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.