DTZ zawiera umowę na świadczenie usług Property Management dla Galerii Pomorskiej

Firma DTZ zawarła umowę na świadczenie usług Property Management dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.

W maju 2010 roku firma DTZ została wybrana przez Resolution Property do świadczenia usług Property Management, w tym: pełnego zarządzania nieruchomością, księgowości korporacyjnej oraz krótkookresowego wynajmu powierzchni, dla pierwszej nieruchomości firmy Resolution Property w Polsce - Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Galeria Pomorska jest centrum handlowym o powierzchni całkowitej 35000 mkw. (29800 mkw. GLA) z ponad 100 najemcami i wieloma najemcami krótkookresowymi, mającymi stoiska w pasażu, którzy dodatkowo urozmaicają ofertę. W kompleksie znajduje się również hipermarket Carrefour.

- Jestem bardzo zadowolony i dumny, że firma DTZ została wybrana przez nowego właściciela Galerii Pomorskiej na dostarczenie wszechstronnych rozwiązań w zakresie zarządzania. DTZ jest zarządcą tej nieruchomości od roku 2003, kiedy została otwarta. Znamy tą nieruchomość doskonale i będziemy dokładać wszelkich starań aby sprostać wymaganiom i potrzebom zarówno najemców jak i właściciela – powiedział Michał Muc, dyrektor zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce.

Galeria ma doskonałą lokalizację, wzdłuż ulicy Fordońskiej, z bardzo dogodnym dojazdem komunikacją miejską - zarówno autobusami jak i tramwajami. Co więcej kompleks oferuje 1300 miejsc parkingowych dla klientów.

Wśród najemców Galerii Pomorskiej znajdują się między innymi: RTV EURO AGD, H&M, KappAhl, Smyk, Douglas, Takko i wielu innych. Duża liczba sklepów uzupełniona jest o restauracje i miejsca rozrywki.

Źródło: DTZ

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.