DTZ wynajmie Mokotów Nova

Mokotów Nova w Warszawie

Firma Ghelamco wybrała DTZ jako agencję odpowiedzialną za wynajem budynku Mokotów Nova.

To największy biurowiec realizowany obecnie na warszawskim Mokotowie. Inwestycja o powierzchni 40 000 mkw zostanie oddana do użytku w przyszłym roku.

Kluczową zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja. Biurowiec powstaje w dobrze skomunikowanym biznesowym centrum Mokotowa przy ul. Wołoskiej, zaledwie 500 m od Galerii Mokotów. Dodatkowym atutem jest bliskość lotniska Okęcie. Skala nowej inwestycji jest podobna do zrealizowanego i sprzedanego z dużym sukcesem w 2008 r. przez Ghelamco biurowca Marynarska Business Park (43 000 mkw).

- Cieszymy się, że zostaliśmy po raz kolejny obdarzeni zaufaniem przez firmę Ghelamco w zakresie komercjalizacji nowoczesnego budynku biurowego. Podobnie jak inne projekty, również Mokotów Nova jest doskonałym produktem, spełniającym wszelkie wymagania, które są stawiane nowoczesnej powierzchni biurowej. Jednocześnie lokalizacja przy ul. Wołoskiej w Warszawie, głównej arterii komunikacyjnej biznesowego Mokotowa jest niewątpliwie zaletą tego projektu, stanowiąc istotny czynnik podczas dokonywania wyboru powierzchni biurowej przez najemców – mówi Erik Drukker, dyrektor zespołu powierzchni biurowych w DTZ.

Inwestycja stanowi kontynuację wypromowanego przez Ghelamco na polskim rynku modelu nowoczesnych parków biznesowych. Mokotów Nova to kolejny projekt belgijskiego dewelopera w tej części Warszawy. Do tej pory firma zrealizowała na Służewcu Przemysłowym już 6 inwestycji biurowych, aktywnie przyczyniając się do zmiany okolicy z terenów poprzemysłowych w nowoczesną dzielnicę biznesową.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.