Centra handlowe i sklepy podejmują decyzje dotyczące pracy w sobotę i niedzielę

Właściciele sklepów i centrów handlowych podejmują decyzje dotyczące pracy tych placówek w sobotę i niedzielę - podał Dziennik Łódzki.

Podczas warszawskich uroczystości żałobnych w sobotę sklepy będą czynne, większość w zwykłych godzinach. Nie zapadły jeszcze wszystkie postanowienia co do niedzieli. Wiadomo, że zakupów nie będzie można tego dnia robić w delikatesach Piotr i Paweł. Zamknięte będą także supermarkety Lidl. Taką decyzję podjęli również szefowie sieci hipermarketów Tesco.
Pozostałe będą pracowały w sobotę, a następnie dopiero od poniedziałku. Inaczej zdecydowali szefowie sieci hipermarketów Real. W niedzielę sklepy będą otwarte o godzinę wcześniej niż zwykle. - Zamkniemy je o godz. 13 - tłumaczy Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik sieci. W piątek i sobotę natomiast wszystkie hipermarkety Real będą czynne dłużej o godzinę.

Jak informuje Dziennik Łódzki, nie wiadomo jeszcze, jaką decyzję podjęli szefowie największych centrów handlowych: Manufaktury, Galerii Łódzkiej i Portu Łódź. Ma być ogłoszona dzisiaj.

Źródło: Dziennik Łódzki

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.