Blue City podsumowuje 2013 r. i zdradza plany na 2014

Nowy food court w Blue City

W ubiegłym roku w centrum  pojawili się nowi najemcy, a dotychczasowi poszerzyli asortyment lub zmienili wygląd swoich salonów. Centrum wykonało też kolejny krok w przyszłość, wprowadzając m.in. mobilną aplikację. Spore zmiany czekają jednak Blue City w tym roku.

W 2013 roku wiele salonów odświeżyło i przebudowało swoje przestrzenie. Generalny remont przeszedł Plac Zabaw Inca Play. Poszerzył się on o strefę kawiarni dla rodziców i strefę sensoryczną dla dzieci – łącznie zwiększyło to jego powierzchnię o 200 mkw. Dużą metamorfozę przeszedł Empik, odświeżone zostały również takie salony jak: Gino Rossi, Simple, Plus GSM, Stańczyk czy Triumph. Ponadto w zeszłym roku swoje umowy przedłużyło 70 sklepów obecnych w centrum a częśc z nich zaplanowało na ten  rok gruntowne remonty.

W Blue City przybyło też kilku nowych najemców. W 2013 roku centrum poszerzyło ofertę o salony takich marek jak: Original Marines (włoska marka z odzieżą dziecięcą), SAM 0-13 (grecka marka z odzieżą dziecięcą), Próchnik (odzież męska), Giacomo Conti (moda męska), Imperial Store (odzież damska), Colorshake+ (odzież dla młodzieży, longboardy, rowery), Nikki Lissoni (biżuteria) czy stoisko z kosmetykami hipoalergicznymi marki Biały Jeleń. Pojawił się też na krótko (do grudnia) pierwszy pop-up shop La Bochemia.eu.

Spółka Blue City w zeszłym roku kupiła nową działkę, na której w przyszłości powstaną prawdopodobnie kolejne budynki biurowe.

W tym roku centrum czeka sporo zmian. W kwietniu planowane jest przeniesienie strefy gastronomicznej na poziom +2 oraz powiększenie jej oferty o nowe kawiarnie i restauracje, jak Nordh Fish, Bon Apetito, Que pasa i Mexican Grill. Z kolei na poziomie 0 pojawi się restauracja Street. Na poziomie 0 i +1 dużą powierzchnię wynajmie znana marka modowa, pod Błękitną Kopułą zagości też kilka nowych, międzynarodowych marek rozsianych po całej galerii, min. obuwie Venezia, księgarnia Matras, salon odzieżowy Promod czy salon z wyposażeniem wnętrz Home&You.

Remonty generalne zaplanowali min.: Deichman, Cubus, T-Mobile, Converse, pralnia chemiczna 5aSec, Mister Mint, Kakadu, Douglas, Benetton i Smyk.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.