Atrium Reduta otwiera nową, rozszerzoną strefę leisure and entertainment

Grupa Atrium zakończyła prace związane z rozbudową kolejnego warszawskiego centrum handlowego z portfolio – Atrium Reduta. Na dodatkowych 4 tys. mkw. nowej powierzchni GLA znajduje się oferta dwóch nowych kluczowych najemców, wzmacniająca segment leisure and entertainment: sześciosalowe kino Cinema 3D i nowoczesny klub fitness – CityFit.  Obecnie całkowita powierzchnia GLA Atrium Reduta wynosi w przybliżeniu 50 tys. mkw. GLA.

Atrium European Real Estate od kilku lat prowadzi modernizację i rozbudowę swoich obiektów, czerpiąc ze światowych trendów, pojawiających się na rynku innowacji, a także monitorując i wyprzedzając nowe oczekiwania i style spędzania czasu przez klientów. Spółka wzmacnia swoją pozycję w stolicy poprzez tworzenie unikatowych miejsc, które w oryginalny sposób łączą zakupy, relaks i miejską rozrywkę.

- W ciągu ostatnich kilku tygodni otworzyliśmy trzy centra handlowe po zakończeniu aktualnych etapów rozbudowy i sfinalizowaliśmy przejęcie warszawskiego kompleksu zlokoalizowanego w centrum miasta, Wars Sawa Junior. Kontynuujemy dalszą robudowę oraz modernizację  warszawskich centrów handlowych – Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta. Rozbudowy i przebudowy prowadziliśmy skupiając się na rozszerzeniu oferty modowej oraz wypoczynkowo-rozrywkowej, równocześnie oferując klientom nowe możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu w odnowionych wnętrzach. Dążymy do tego, aby nasze centra handlowe stały się po domu i pracy tzw. trzecim miejscem, gdzie coraz częściej nasi goście będą spotkać się z przyjaciółmi po pracy lub spędzić kreatywnie, edukacyjnie czas z rodziną w przyjaznej przestrzeni. Pragniemy, aby na gęsto zaludnionej warszawskiej Ochocie takim miejscem było centrum handlowe Atrium Reduta - mówi Scott Dwyer, COO Grupy Atrium.

Atrium Reduta - centrum, znane dotychczas z dobrze rozwiniętej oferty usługowej, łatwego dostępu i wygodnych zakupów, wzbogaciło się o sześciosalowy multipleks kinowy. Pierwsze kino na Ochocie wyposażone zostało w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym m.in.: panoramiczny multiekran Barco ESCAPE, cyfrowe projektory zapewniające obraz w jakości 4K oraz projekcje trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D, a także zaawansowany system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.

Klienci centrum handlowego mogą także korzystać z oferty klubu fitness CityFit, który jest otwarty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przestronnym, nowoczesnym wnętrzu odwiedzający mogą korzystać ze sprzętu klasy premium (m.in. TechnoGym, Matrix) oraz licznych udogodnień m.in. fontann z wodą filtrowaną oraz strefy relaksu, w której można odpocząć po treningu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.