Smyk w Agorze Bytom

Do grona najemców Agory Bytom dołączył Smyk – jeden z najbardziej znanych sklepów z produktami dla dzieci w Polsce. Nowy salon znajduje się na poziomie -1 największej galerii w Bytomiu, tuż przy RTV EURO AGD. Smyk zajął powierzchnię ok. 450 mkw.

Salon oferuje tysiące zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzież i obuwie dla najmłodszych. W ofercie sklepu są produkty renomowanych marek i producentów, takich jak Lego, Playmobil, Mattel i Hasbro. Poza tym Smyk to wyłączny dystrybutor produktów marek Smiki oraz Cool Club.

- To wiodąca polska marka oferująca produkty dla dzieci, dlatego niezwykle się cieszymy, że Smyk już u nas działa. Nasi klienci w jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują dla swoich pociech. Teraz oferta Agory Bytom dla najmłodszych jest jeszcze bogatsza - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

W Agorze Bytom oprócz Smyka znajduje się kilka innych salonów z produktami dla dzieci, m.in. A KUKU, Fluffy Colours i Przyjaciele, H&M i ReKids. Szeroką ofertę dla najmłodszych uzupełniają salony wielobranżowe, np. Pepco, które po powiększeniu (aż dwukrotnie) zajmuje blisko 500 mkw. powierzchni na poziomie +1.

Pojawienie się Smyka i powiększenie Pepco to nie jedyne zmiany, które w ostatnim czasie zaszły w Agorze Bytom. Do grona jej najemców dołączył KIK (otwarcie w drugiej połowie listopada) i Wyroby Naturalne. Na prowadzenie działalności w Agorze zdecydował się również PKO Bank Polski, który przeniósł tu swój główny oddział w mieście (z ulicy Dworcowej). Nieco wcześniej powiększyły się salony marek Diverse i Mango. Pod koniec sierpnia swój salon optyczny – pierwszy na Śląsku – otworzył Gafas.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.