Sieć sklepów sportowych otwiera się w Europie Centralnej

Salon Alpenpark w CH Europa Centralna

Alpenpark, ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą sportową,  podpisała umowę najmu lokalu w CH  Europa Centralna w Gliwicach. Sklep zajmie opierzchnę 90 mkw., a jego otwarcie planowane jest na wrzesień.

Alpenpark to rodzinna sieć sklepów, jej założyciele pochodzą ze śląskiego Miłowa. Firma koncentruje się na sprzedaży odzieży dla narciarzy, wspinaczy i amatorów turystyki rowerowej. Jej właściciele podkreślają, że głównym atutem marki jest  nieduża powierzchnia lokali, co różni Alpenpark od wielkich sieci sportowych, działających przeważnie na dużej, surowej przestrzeni, gdzie dokonanie dobrego wyboru jest dużo trudniejsze. – Alpenpark będzie szóstym sklepem sportowym w naszym centrum, co nas niezmiernie cieszy, bo Europa Centralna może pochwalić się najbogatszą w regionie ofertą asortymentu sportowego – mówi Monika Maner, dyrektor CH Europa Centralna. W połowie czerwca w parku handlowym otworzył się sklep brytyjskiej marki Sports Direct. Poza nim w CH Europa Centralna działają jeszcze sieci : 4F, City Sport, Mountain Warehouse oraz Ski Team.

CH Europa Centralna, o powierzchni 67 tys. mkw., jest jednym z największych obiektów komercyjnych na Śląsku. Klienci mogą zrobić tu zakupy od artykułów spożywczych po materiały budowlane i ubrania z kolekcji znanych marek. Położenie centrum przy jednym z największych węzłów autostradowych w Polsce (Gliwice – Sośnica, gdzie łączą się autostrady A1 i A4 oraz droga krajowa 44), na obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, sprawia, że obejmuje ono zasięgiem niemal 5 mln osób. Na miejscu można korzystać z pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, bezpłatnego wi-fi  oraz wielu punktów usługowych. Klienci mogą zostawić samochód na liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu, a niezmotoryzowani mogą dojechać bezpłatnymi liniami autobusowymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.