Restauracja Olimp pierwszym najemcą food court w Galerii Goplana

Galeria Goplana

Znana jest pierwsza marka, która znajdzie się w części food court leszczyńskiego obiektu. To Olimp, restauracja typu casual dining, oferująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Olimp należy do polskiej grupy Gastromall. Lokalizacja, która znajdzie się w Galerii Goplana, będzie pierwszą w Lesznie.

-  Intensywnie rozwijamy markę Olimp, budując sieć restauracji w najbardziej prestiżowych galeriach w Polsce. Zależało nam na ekspansji w Wielkopolsce, po podpisaniu kolejnej umowy w Poznaniu, wybór padł na Leszno. Wpływ na naszą decyzję miała śródmiejska lokalizacja, aranżacja food courtu, zestaw atrakcyjnych najemców (moda, uroda), obecność silnego operatora spożywczego - uzasadnia Izabela Domaradzka, przedstawiciel Gastromall.

Gastromall, który na  polskim rynku gastronomicznym funkcjonuje od 1995 roku, jest właścicielem czterech marek głównych. Oprócz Olimpu z jedzeniem na wagę, jest to Cesare Ristorante (kuchnia włoska), kawiarnio – lodziarnie Point Frappe oraz wyspy lodowe Lovit.

Obecnie Olimp posiada 11 restauracji własnych oraz 7 franczyzowych na terenie całej Polski. W 2014 roku planowane jest otwarcie 12 kolejnych lokalizacji -  4 w Krakowie, 3 w Lublinie,  w Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie, Koninie i Kaliszu.  Restauracja w Galerii Goplana pierwszych klientów zaprosi najprawdopodobniej w I kwartale 2016 roku. Olimp zajmie powierzchnię 80 mkw. i zostanie zlokalizowany w części restauracyjnej na poziomie +1.

Galeria Goplana powstaje w samym sercu Leszna i posiadać będzie 22,5 tys. mkw. oraz 100 lokali handlowo-usługowych. Wśród marek, które oprócz Olimpu otworzą swoje sklepy w Galerii Goplana są mi.in: Multikino, H&M, Avans, Rossman, Martes Sport. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w maju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.