Restauracja Deka Smak w galerii Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz

Galeria Focus Mall Bydgoszcz, wchodząca w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych w Polsce, podpisała umowę najmu 65 mkw. powierzchni z restauracją Deka Smak. Będzie się ona znajdowała na I piętrze galerii w strefie food courtu w sąsiedztwie baru sałatkowego Salad Story i salonu Bayla. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na początek maja 2014 roku.

- Restauracja Deka Smak specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i wybranych potrawach kuchni narodów europejskich sprzedawanych na wagę. Klient ma zapewniony codziennie bardzo duży wybór świeżych posiłków mięsnych i jarskich. Nowa restauracja z pewnością poszerzy i urozmaici ofertę gastronomiczną galerii - mówi Anna Jankowska, p.o. dyrektora galerii Focus Mall Bydgoszcz.

Deka Smak to pionierska w Polsce sieć restauracji samoobsługowych sprzedających jedzenie na wagę. Pierwszy lokal powstał w Opolu w 2002 roku. Od 2006 roku restauracje otwierane były pod nazwą BBB - bistro bar buffet. W 2009 roku wszystkie lokale sieci otrzymały nową nazwę Deka Smak. Koncepcja marki polega na samodzielnym komponowaniu przez klientów dania z potraw dostępnych w ciepłym i zimnym bufecie. Restauracja Deka Smak z powodzeniem działa już w galerii Focus Mall Zielona Góra. 

Za podpisanie umowy z restauracją Deka Smak odpowiada agencja BOIG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.