Pięciu nowych najemców w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Tarnowskie Gemini pozyskało kolejnych najemców. Do centrum handlowego wprowadzili się: drogeria kosmetyczna Hebe, 4F, Quickside, Perfekt Serwis i dobrze znana tarnowianom Cukiernia Kudelski.

Lista sklepów Gemini Park Tarnów wciąż się wydłuża. W ostatnim dołączyła do niej drogeria Hebe, oferująca szeroki wybór kosmetyków. W drogerii można również wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie. Hebe znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Jysk.
Do grona najemców dołączył także sklep 4F, polska marka oferująca wysokiej klasy odzież i sprzęt sportowy. Firma od lat promuje sportowców współpracując m.in. z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Polskim Związkiem Narciarskim. Salon 4F znajduje się w pobliżu Empiku. W salonie odzieżowym Quickside znaleźć można odzież skierowaną do młodzieży oraz kobiet i mężczyzn. Marka oferuje szeroki asortyment wzorów i fasonów połączony wysoką  jakością.

Każdy tarnowianin zna Cukiernię Kudelski, słynącą w całym regionie z produkcji znakomitych ciastek
i lodów. Jest to lokal uzupełniający ofertę słodkich wyrobów w Gemini. Znajduje się pomiędzy hipermarketem Tesco a Martes Sport. Natomiast sklep Perfekt-Serwis to nowa oferta z sektora usług, oferujący m.in.: dorabianie kluczy, wyrób pieczątek, naprawę obuwia, ksero oraz różne usługi introligatorskie. Świadczy również usługi wymiany pasków zegarkowych czy sprzedaży upominków okolicznościowych. Lokal znajduje się naprzeciwko apteki.

Ponadto niektórzy obecni najemcy centrum handlowego Gemini zmienili swoje lokalizacje. W nowych, korzystniej usytuowanych lokalach znaleźć można: Pako Lorente, Salon Wójcik oraz Kwant.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.