Nowy salon Sony Centre w Parku Handlowym Targówek

Salon Sony Centre w Parku Handlowym Targówek

W Parku Handlowym Targówek został otwarty salon Sony Centre. Sieć sklepów, dostępna we wszystkich większych miastach w Polsce, ponownie zawitała na Targówek po rearanżacji wnętrza.

Salon Sony Centre w Parku Handlowym Targówek zajmie320 mkw. powierzchni. klienci mają do dyspozycji nie tylko szeroki asortyment produktów i akcesoriów Sony, ale również  wykwalifikowanych doradców, którzy udzielają fachowych informacji o oferowanym sprzęcie. Salon Sony Centre oferuje także obsługę przed- i posprzedażową oraz sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, IKEA, Leroy Merlin i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz zlokalizowany na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje swoim klientom meble do salonu, sypialni, kuchni,łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (SMYK Megastore,Mothercare i Świat Dziecka), delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.