Nowi najemcy w Atrium Biała

Atrium Biała

W białostockim centrum handlowym Atrium Biała otworzył się salon N.E.W.S. Cosmetics. Wkrótce ofertę galerii poszerzą Redberry i Paris Optique, a w listopadzie do grona najemców dołączy dwupoziomowy salon Reserved.

N.E.W.S. Cosmetics jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski kosmetyków do pielęgnacji ciała takich marek jak: Treets, Janzen, LD Cosmetics, Dolce Luna. Jest bezpośrednim importerem znanej i cenionej rosyjskiej marki Natura Siberica. Nowy sklep zajął blisko 27 mkw. powierzchni i znajduje się  na parterze centrum. Pod koniec tego tygodnia w Atrium Biała otworzy się również stoisko Redberry, w którym dostępny będzie szeroki wybór mrożonych jogurtów z dodatkami. Nowe stoisko będzie zlokalizowane przy salonie H&M.

Wkrótce ofertę Atrium Biała w branży zdrowia i urody poszerzy salon Paris Optique. Zaoferuje klientom centrum badania wzroku oraz bogaty wybór soczewek, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych znanych projektantów. Salon optyczny zajmie ponad 40 mkw. powierzchni centrum, w pobliżu drogerii Rossmann i Smyka. Z kolei w listopadzie w centrum otworzy się salon Reserved. Dwupoziomowy sklep zajmie ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni i będzie jednym z największych w regionie. Pragnąc zapewnić Klientom komfortowe zakupy w salonie znajdzie się winda i schody. W ofercie sklepu m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

W ostatnim czasie ofertę Atrium Biała wzbogacili również: Diverse, Lavard, Manicure Express i Sushi to Go.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.