New April zadebiutuje w Polsce, sporo nowości w Magnolia Park

Magnolia Park, Wrocław

Grono najemców Magnolia Park znów się powiększyło. Pod koniec czerwca w centrum handlowym otworzył się sklep LofHome z artykułami dekoracji wnętrz, a niebawem otwarty zostanie pierwszy w Polsce salon New April oferujący odzież i akcesoria marek Smash!, Mismash i Lipsy London.W centrum swoje salony otworzą również Mensa Home i Sinsay.

W niedawno otwartym sklepie LofHome wrocławianie znajdą akcesoria wyposażenia wnętrz, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego. Lokal o powierzchni 57 mkw. znajduje się na parterze.

Wkrótce mieszkańcy Wrocławia będą też mogli odwiedzać sklep New April oferujący odzież i akcesoria trendowych hiszpańskich marek dla nastolatek i młodych kobiet Smash! i Mismash, a także brytyjskiej Lipsy London. Sklep New April o powierzchni 158 mkw. zostanie otwarty przy Placu Niebiańskim, w nowym miejscu wygospodarowanym dzięki relokacji ruchomych schodów.

Otwarcie sklepu Sinsay zaplanowano na jesień 2013 roku. W Magnolia Park Sinsay zajmie lokal o powierzchni 354 mkw.  na pierwszym piętrze. Natomiast salon Mensa Home z markowymi artykułami AGD i wyposażenia wnętrz będzie miał prawie 340 mkw., a klienci centrum handlowego znajdą go na parterze, obok salonu obuwniczego CCC.

Dodatkowo trwa rozbudowa salonu House, który powiększy się o 60 mkw. i otworzy w nowej odsłonie jeszcze przed końcem lipca.

Kolejna grupa najemców Magnolia Park przedłużyła też umowy. Wśród nich są: salon jubilerski Apart, sklep z zegarkami i biżuterią Chrono, Cukiernia Sowa oraz biuro podróży TUI.

– W Magnolii dużo się dzieje – przygotowujemy się do otwarcia nowych sklepów po zakończeniu rozbudowy, ale zanim to nastąpi, witamy kolejnych nowych najemców, którzy wybierają naszą galerię. Sklepy Sinsay i New April na pewno zainteresują nastolatki i młode kobiety, z kolei LofHome i Mensa Home są odpowiedzią na rosnący popyt na oryginalne, ciekawie zaprojektowane artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.