Najemcy Silesia City Center zmieniają adresy

Silesia City Center w Katowicach

W Silesia City Center trwa modernizacja. Kolejni najemcy mają za sobą przeprowadzki do nowych lokali i ponowne otwarcie, wśród nich m.in. Bershka, Big Star, Kazar i Próchnik. Silesia wzbogaciła się także o kolejnego, nowego najemcę - Lanĉerto.

- W ciągu ostatnich tygodni relokowaliśmy 14 salonów. Część z nich działa już w nowej lokalizacji. W części trwają jeszcze prace remontowe, które powinny zakończyć  się w najbliższych dniach.- mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

Wśród marek, które w ostatnich tygodniach zmieniły swój adres są m.in. Bershka, Big Star, Kazar i Próchnik. Bershka przeprowadziła się z ponad 498 mkw. na lokalizację w nowej części Silesii o powierzchni 724 mkw. Miejsce po Bershce wykorzysta sąsiadujący z nią salon Zary. Tym samym ten ostatni stanie się jednym z największych na Śląsku.

W nowej odsłonie w centrum działa także Big Star. Sklep otwarto w miejscu działającego tu wcześniej lokalu Puma. Nowy salon ma powierzchnię ponad 136 mkw. Podmianę lokalizacji ma za sobą także Kazar. W jego miejscu od listopada działa już Komputronik. Kazar z kolei ulokował się na dawnej powierzchni marki Monnari. Butik sieci liczy 213 mkw. Także Próchnik powiększył przestrzeń – z 75 mkw. do ponad 115 mkw.

Wśród grudniowych zmian Silesii nie zabraknie również nowych najemców. W galerii działa już salon z modą męską Lanĉerto, w połowie miesiąca otworzy się natomiast sklep Twin Set Simona Barbieri. W najbliższych tygodniach oferta centrum wzbogaci się o takie marki jak: Guess by Marciano, Clinique, Hugo Boss, Gant, Together Him oraz Clodi.

- Zaplanowany proces modernizacji obejmie ponad 100 lokali, to jest 1/3 oferty Silesii. Pod dach galerii wprowadzonych zostanie ponad 40 nowych marek.  - podsumowuje Piotr Gajda.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.