Mountain Warehouse w Fashion House Outlet Centre

W Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, obiekcie wchodzącym w skład sieci centrów outletowych należących do funduszu Polonia Property Funds II, uruchomiony został właśnie Mountain Warehouse. Nowy salon oferujący odzież i sprzęt do uprawiania sportów outdorowych urządzony został na  225 mkw. powierzchni.

- Wejście do Fashion House w Sosnowcu marki Mountain Warehouse, która jest jednym z liderów w branży outdoorowej na Wyspach Brytyjskich potwierdza popularność naszego centrum outletowego. Od początku roku uruchomiliśmy tu 6 nowych sklepów (łącznie z  Mountain Warehouse), na potrzeby których wynajęte zostało ponad 691 mkw.Proces komercjalizacji jest bardzo dynamiczny. Kolejne podpisane  już umowy najmu pozwolą na uruchomienie nowych sklepów, jeszcze w 2011 r., których łączna powierzchnia stanowi 1048 mkw. – wylicza  Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

-Firma Mountain Warehouse powstała w 1997 w Anglii.Od tamtej pory otworzyliśmy około 140 sklepów w Anglii i ciągle się rozwijamy.Planujemy otworzyć  w niedalekiej przyszłości sklepy w Polsce, w tym w Fashion House w Piasecznie za około 2 miesiące – mówi Carl Deering, Dyrektor Handlowy Mountain Warehouse.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.