Marki LPP wynajmują 3,5 tys. mkw. w Galerii S w Siedlcach

Galeria S w Siedlcach

Listę najemców powstającego centrum handlowego Galeria S w Siedlcach uzupełniło 6 marek z portfolio Grupy LPP: Reserved, House, Cropp Town, Mohito, Home&You oraz Sinsey.

W sumie firma Lpp wynajęła blisko 3,5 tys., mkw. powierzchni handlowej. Jej marki dołączyły do takich firma jak: H&M, Kino Helios, sklep spożywczy Stokrotka, CCC, Rossmann, McDonalds, Adidas, Wrangler, Levis i in.
Galeria S zlokalizowana jest w centrum Siedlec, u zbiegu ul. Piłsudskiego i Wojskowej i stanowi rozbudowę istniejącej od pięciu lat galerii o tej samej nazwie. Nowy obiekt zintegrowany z istniejącą galerią i historycznym budynkiem banku będzie miał 34 tys. mkw. powierzchni najmu.
Stan surowy obiektu został ukończony, obecnie rozpoczyna się etap prac instalacyjnych i wykończeniowych. Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych. Otwarcie Galerii planowane jest na IV kw. 2013 r. Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S jest siedlecka firma Konstantego Strusa. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku, a także kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym.
Architektem obiektów handlowych jest firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.