KiK w centrach handlowych Tristan Capital Partners

KiK – popularna sieć dyskontów tekstylnych, oferująca odzież i produkty dla domu w atrakcyjnych cenach – to nowy najemca w trzech z czterech centrów handlowych Tristan Capital Partners. Umowy podpisane w Arenie (Gliwice), Borku (Wrocław) i Turzynie (Szczecin) to ponad 2 tys. mkw. wynajętej przestrzeni.

Jeden z największych sklepów KiK w Polsce otworzył się we wrocławskim Centrum Handlowym Borek i zajął lokal o powierzchni aż 866,34 mkw. W Parku Handlowym Arena lokal zajmie pow. 639 mkw. a w Galerii Handlowej Turzyn – 586 mkw. Otwarcia sklepów w Gliwicach i Szczecinie już wkrótce.

Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy. KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z ważniejszych sieci detalicznych na rynku europejskim, która już wkrótce uzupełni ofertę handlową zarządzanych przez nas obiektów w Gliwicach, we Wrocławiu i w Szczecinie. Podpisane umowy pokazują, że mniejsze – ale dobrze skomunikowane oraz posiadające dopasowany, zróżnicowany mix najemców – obiekty również są atrakcyjne i przyciągają kluczowych najemców – komentuje Monika Idźkowska, Senior Asset Manager, Balmain Asset Management CEE Sp. z o.o.

Odpowiednia lokalizacja sklepów KiK to dla nas kwestia priorytetowa. Biorąc pod uwagę potencjał dotarcia do szerokiego grona konsumentów, jaki prezentują Centrum Handlowe Arena w Gliwicach, Galeria Handlowa Turzyn w Szczecinie i Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu została podjęta decyzja o otwarciu kolejnych sklepów KiK właśnie tam. Co ważne, każde z tych miejsc spełnia także nasze wymagania dotyczące powierzchni handlowej i liczby miejsc parkingowych. Zależy nam, aby być jak najbliżej klienta, dlatego też chętnie wybieramy takie centa handlowe na lokalizacje naszych sklepów. Mamy nadzieję, że wspólnie przyciągniemy nowych klientów, którzy poszukują różnorodnej oferty na każdą kieszeń – dodaje Marcin Ostrowski, pracownik działu ekspansji sieci sklepów KiK.

Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Właścicielem obiektów: Park Handlowy Arena, Centrum Handlowe Borek, Galeria Handlowa Turzyn, jest EPISO 3 (European Property Investors Special Opportunities 3), fundusz, w którym rolę doradcy pełni firma Tristan Capital Partners. Umowy najmu w imieniu właściciela negocjowała firma BSC Real Estate Advisors.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.